Viikkotunnit maanantai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.45–16.45 Commercial  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 3 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 4 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Latino Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Katri Mä sali 1 Ilmoittaudu
 16.45–17.45 Commercial  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Latino Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Katri Mä sali 1 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 4 Ilmoittaudu
 17.45–19.00 Commercial  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 1 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Easy Latin  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Katri Mä sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.30 Show Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Mindy sali 1 Ilmoittaudu
 19.15–20.30 Commercial  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Seba W. sali 3 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Latino Show  16+ alkeisjatko J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Katri Mä sali 4 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Commercial  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 1 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Latino Show  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Katri Mä sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit maanantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 11.30–12.30 Power Core Pilates  16+  H1 Hintaryhmä H1
30-60 min
 
Pekka sali 3 Ilmoittaudu
 13.00–14.00 Happy Hour  60+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Sanni sali 1 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Anu sali 2 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Skene avoin lapset 7–9 v.  J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Elina sali 4 Ilmoittaudu
 17.00–18.15 Broadway Jazz  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 17.30–19.00 Show Jazz  13–15 v. keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Sanni sali 5 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Happy Hour  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Lattiatekniikka   avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 7.1. - 4.2. sijaisena Olli Lautiola. Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Minna sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Show Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Sanni sali 5 Ilmoittaudu
 19.15–20.45 Broadway Jazz  16+ edistyneet A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Improvisaatio  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jessica sali 2 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Nykytanssi  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 7.1. - 4.2. sijaisena Olli Lautiola. 
Minna sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Lyrical Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Sanni sali 5 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Improvisaatio  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jessica sali 2 Ilmoittaudu
 20.45–22.00 Power Stretch  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit maanantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.30–17.30 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 16.45–17.30 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Street lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Street lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Latino Show  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–19.45 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Latino Show  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.15–16.15 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 15.45–16.45 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 3 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Contemporary Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 8.1. - 29.1. sijaisena Lasse Lipponen. 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 8.1. - 29.1. sijaisena Lasse Lipponen. 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Happy Hour  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
 18.30–19.15 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Ajalla 8.1. - 29.1. sijaisena Lasse Lipponen. 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–19.45 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Show Jazz aikuiset 16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Street  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 8.1. - 29.1. sijaisena Lasse Lipponen. 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 19.15–20.30 Broadway Jazz  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
 20.15–21.15 Street  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 8.1. - 29.1. sijaisena Lasse Lipponen. 
Sarppa sali 1 Ilmoittaudu
 20.15–21.15 Commercial Heels  16+ avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 20.30–21.45 Power Stretch  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Baletti  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Disco  10–15 v. avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Janni sali 3 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Lyrical Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 4 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Floor Barre  16+ alkeet L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Disco & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Janni sali 3 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Boys Club lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Pasi sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Easy Latin  30+ alkeet L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Marko sali 5 Ilmoittaudu
 17.30–19.00 Contemporary Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 17.45–18.45 Boys Club  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 4 Ilmoittaudu
 17.45–19.00 Baletti  16+ alkeisjatko J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Latino Show  30+ alkeisjatko J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marko sali 5 Ilmoittaudu
 18.30–19.15 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Lyrical Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Latino Show  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marko sali 5 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Baletti  16+ alkeet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 20.00–21.30 Contemporary Jazz  16+ edistyneet A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 20.15–21.30 Syvävenyttely  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 20.15–21.30 Street  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Pasi sali 4 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Commercial   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.15 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Katariina sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Street & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Katariina sali 1 Ilmoittaudu
 18.45–19.45 Disco  10–15 v. avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Katariina sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit keskiviikko Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 3 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Show Jazz  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 3 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Street lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 4 Ilmoittaudu
 17.45–19.00 Baletti  16+ alkeet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 1 Ilmoittaudu
 18.30–19.15 Street lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Baletti  30+ alkeet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.00 Boys Club lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Street  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Heikki sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.30 Contemporary Jazz Drop-In  16+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Mindy sali 3 Ilmoittaudu
 20.15–21.15 Show Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 20.15–21.30 Syvävenyttely  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit keskiviikko Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Commercial  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 4 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Commercial  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Street  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 3 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Broadway Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–19.15 Commercial  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Seba W. sali 4 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Street   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Tunti soveltuu kaikille 16+ ikäisille nuorille ja aikuisille. 
Nora sali 3 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Power Stretch  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Marco sali 1 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Commercial  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 4 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 20.15–21.15 Lyrical Jazz  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanni sali 4 Ilmoittaudu
 20.25–21.40 Commercial  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Seba W. sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit keskiviikko Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 9.1. - 30.1. sijaisena Veeti Moisanen. 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Boys Club lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Pasi sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Ajalla 9.1. - 30.1. sijaisena Veeti Moisanen. 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 18.45–19.45 Boys Club  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 1 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Show Jazz  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ajalla 9.1. - 30.1. sijaisena Veeti Moisanen. 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit torstai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.00–16.00 Commercial  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Commercial  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Noora sali 3 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Street  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Commercial  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Noora sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Contemporary Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Street & Show barn  5–6 år  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Timmen hålls på svenska. 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Noora sali 4 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Commercial  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Seba W. sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Street & Show barn  7–9 år  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Timmen hålls på svenska. 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.30 Contemporary Jazz  30+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Noora sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 HipHop Happy Hour  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Ville sali 2 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Contemporary Jazz Drop-In  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Noora sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Street  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Ville sali 2 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Lyrical Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit torstai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.00–11.00 Easy Latin  60+ alkeet E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tunti pidetään ajalla 10.1. - 4.4. Ilmoittautumiset: school@stepup.fi. Vain kausimaksu. 
Pekka sali 3  
 16.00–17.00 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 1 Ilmoittaudu
 16.30–17.15 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 16.30–17.45 Baletti  16+ alkeisjatko J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Lyrical Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Show Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 5 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Street lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Street lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Show Jazz  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Mindy sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Street  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 5 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Locking   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Teemu sali 4 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Boys Club lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 18.45–20.00 Baletti  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.30 Show Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Mindy sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.30 Show Jazz Drop-In  16+ edistyneet A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Nora sali 5 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Street  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 20.00–21.15 Baletti  16+ alkeet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Voguing   avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Heikki sali 3 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Dancehall Fuusio   avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Nora sali 5 Ilmoittaudu
 20.30–21.45 Contemporary Jazz Drop-In  16+ edistyneet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Mindy sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit torstai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Street  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Street   13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–19.45 Easy Street Dance  30+ alkeet L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 19.45–20.45 Sweat & Dance  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pekka sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit perjantai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 4 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Commercial  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmin sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Sweat & Dance  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pekka sali 3 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Contemporary Jazz  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Commercial   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Jasmin sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Boys Club lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Commercial   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Disco  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmin sali 2 Ilmoittaudu
 18.45–19.45 Boys Club  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Contemporary Jazz   keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 19.45–20.45 Boys Club  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit perjantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.15–16.15 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 4 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Aura sali 1 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 3 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 4 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Contemporary Jazz Drop-In  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Commercial Heels  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Tunti alkaa 1.2.2019. 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Lyrical Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Aura sali 6 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Commercial  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 4 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Street  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Katri Mi sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Show Jazz  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Tunti alkaa 1.2.2019. 
Sarppa sali 3 Ilmoittaudu
 18.00–19.15 Lyrical Jazz  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Tunti alkaa 1.2.2019. 
Sarppa sali 3 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Waacking   avoin taso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Katri Mi sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.30 Nykytanssi  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 19.15–20.30 Commercial  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Nora sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Street  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Tunti alkaa 1.2.2019. 
Sarppa sali 3 Ilmoittaudu
 20.15–21.30 Street  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Katri Mi sali 2 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Commercial Heels  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit perjantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.30–17.30 Show   10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanni sali 2 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanni sali 2 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Lyrical Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanni sali 2 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit lauantai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.30–11.15 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 11.15–12.00 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 12.00–12.45 Street & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 1 Ilmoittaudu
 12.30–13.30 Show & Acrobatics  10–12 v. avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Aura sali 3 Ilmoittaudu
 12.45–13.45 Disco  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 1 Ilmoittaudu
 13.30–14.15 Street & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Tunti pidetään kaksikielisenä (suomi/ruotsi) oppilaiden äidinkielen mukaan. 
Aura sali 2 Ilmoittaudu
 13.45–14.45 Commercial   alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Veera sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit lauantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.45–11.30 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Iina sali 2 Ilmoittaudu
 11.30–12.15 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Iina sali 2 Ilmoittaudu
 11.30–12.30 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 4 Ilmoittaudu
 11.45–12.30 Street lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 3 Ilmoittaudu
 12.15–13.00 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Iina sali 2 Ilmoittaudu
 12.30–13.30 Show Jazz  13–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 3 Ilmoittaudu
 13.00–14.00 Baletti  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Tuomas sali 2 Ilmoittaudu
 13.30–14.30 Street  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 4 Ilmoittaudu
 14.00–15.00 Steppi   alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Teemu sali 2 Ilmoittaudu
 14.30–15.30 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Melisa sali 4 Ilmoittaudu
 14.30–15.45 Jumps & Turns   avoin taso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Tunnille osallistumisen edellytyksenä Baletin perustekniikan hallinta. 
Fatima sali 1 Ilmoittaudu
 14.30–15.45 Show Jazz  13–15 v. edistyneet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Netta sali 3 Ilmoittaudu
 15.00–16.15 Steppi   keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Teemu sali 2 Ilmoittaudu
 15.30–16.45 Commercial  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Melisa sali 4 Ilmoittaudu
 15.45–17.00 Contemporary Jazz Drop-In   keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Aura sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit lauantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.30–11.15 Disco & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Janni sali 1 Ilmoittaudu
 10.30–11.15 Show lapset 3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 11.15–12.00 Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 11.15–12.15 Disco  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Janni sali 1 Ilmoittaudu
 12.00–12.45 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 12.15–13.15 Disco  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Janni sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.15–16.00 Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 1 Ilmoittaudu
 16.00–16.45 Skene avoin lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Linda sali 4 Ilmoittaudu
 16.00–17.00 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 1 Ilmoittaudu
 16.45–17.45 Skene avoin lapset 7–9 v.  J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Linda sali 4 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Jumps & Turns   avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Sanni sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Lyrical Jazz  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanni sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 14.15–15.00 Street & Show lapset 5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Silja sali 2 Ilmoittaudu
 15.00–15.45 Street & Show lapset 7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Silja sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–18.00 Commercial  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sebastian V. sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–19.30 Commercial  16+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Sebastian V. sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–19.30 Baletti  30+ alkeisjatko A2 Hintaryhmä A2
90 min
  ! Tunti pidetään ajalla 3.2. - 7.4. 
Tuomas sali 5 Ilmoittaudu
 18.00–19.30 Lyrical Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
  ! Tuntia ei pidetä ajalla 3.2. - 7.4. 
Jari sali 5 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Silja sali 2 Ilmoittaudu
 19.15–20.15 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Silja sali 2 Ilmoittaudu
 19.30–20.45 Stretching    J2 Hintaryhmä J2
75 min
  !  Ajalla 3.2. - 7.4. sijaisena Tuomas Hyvönen. Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat maanantai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 17.00–19.00 StepUp Show Trainees  15–17 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
 20.00–21.00 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Lasse sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat maanantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 18.00–19.00 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Ajalla 7.1. - 4.2. sijaisena Olli Lautiola. 
Minna sali 4 Lue lisää
 20.00–21.00 Show KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pasi sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.45–18.15 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
 17.15–19.15 StepUp Urban Trainees  15–17 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Nora sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.30–16.30 SHED 1    E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Lue lisää: www.shedhelsinki.fi 
Marco sali 1 Lue lisää
 16.30–17.30 SHED 2    E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Lue lisää: www.shedhelsinki.fi 
Marco sali 1 Lue lisää
 18.00–19.30 StepUp Show Trainees  15–17 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tunnin opettajina Ballet Finlandin Tuomas Hyvönen ja Timo Korjus. 
Useita Opettajia sali 6 Lue lisää
 18.45–20.15 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pasi sali 4 Lue lisää
 19.30–21.30 Skene KO  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Useita Opettajia sali 6 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat keskiviikko Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.45–17.45 Show KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Fatima sali 1 Lue lisää
 18.00–19.00 Show KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 2 Lue lisää
 18.30–20.00 Skene KO  30+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat keskiviikko Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.45–16.45 SHED 3    E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Lue lisää: www.shedhelsinki.fi 
Marco sali 1 Lue lisää
 16.30–17.30 Skene KO lapset 7–12 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tuntia ei pidetä 5.12. eikä 12.12. 
Hanna sali 3 Lue lisää
 16.45–17.45 SHED 4    E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Lue lisää: www.shedhelsinki.fi 
Marco sali 1 Lue lisää
 18.00–19.00 Show KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanni sali 5 Lue lisää
 19.00–20.00 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanni sali 5 Lue lisää
 19.30–21.00 Skene KO juniorit 13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tuntia ei pidetä 5.12. eikä 12.12. 
Aki sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat keskiviikko Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 17.45–18.45 Street KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pasi sali 1 Lue lisää
 18.00–19.00 Street KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Ajalla 9.1. - 30.1. sijaisena Veeti Moisanen. 
Sarppa sali 2 Lue lisää
 19.00–20.00 Street KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Ajalla 9.1. - 30.1. sijaisena Veeti Moisanen. 
Sarppa sali 2 Lue lisää
 19.45–20.45 Street KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pasi sali 1 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat torstai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.00–11.00 Easy Latin  60+ alkeet E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tunti pidetään ajalla 10.1. - 4.4. Ilmoittautumiset: school@stepup.fi 
Pekka sali 3 Lue lisää
 16.00–17.30 Street KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Teemu sali 4 Lue lisää
 17.30–18.30 Street KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Teemu sali 4 Lue lisää
 17.45–18.45 Varvastekniikka   avoin taso E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Lisämaksullinen erikoisryhmä, johon ilmoittaudutaan suoraan opettajalle. 
Fatima sali 2 Lue lisää
 19.30–20.30 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Akim sali 4 Lue lisää
 20.30–22.00 StepUp Urban Trainees  15–17 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Akim sali 4 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat perjantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 17.00–18.00 Show KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Netta sali 3 Lue lisää
 18.00–19.30 Show KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 5 Lue lisää
 18.15–19.15 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Nora sali 4 Lue lisää
 19.30–20.30 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Sanna Siirilä-Mäkelä äitiyslomalla kevään 2019 ajan. 
Netta sali 5 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat lauantai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 11.00–12.30 Show KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanna Siirilä-Mäkelä ja Pasi Mäkelä. 
Useita Opettajia sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat lauantai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.00–11.30 Street KO lapset 7–10 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sarppa Seppänen ja Teemu Korjuslommi. 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
 11.30–13.30 Street KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sarppa Seppänen ja Teemu Korjuslommi. 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
 12.30–13.30 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Lasse sali 4 Lue lisää
 13.30–14.30 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Fatima sali 1 Lue lisää
 13.30–14.30 Street KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Netta sali 3 Lue lisää
 13.30–15.30 Show KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanna Siirilä-Mäkelä ja Pasi Mäkelä. 
Useita Opettajia sali 5 Lue lisää
 15.30–17.30 Street KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Pasi Mäkelä ja Lasse Lipponen. 
Useita Opettajia sali 5 Lue lisää
 15.45–16.45 Show KO 1 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Fatima sali 1 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.00–16.00 Skene KO lapset 7–12 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Linda sali 2 Lue lisää
 15.00–17.00 Show KO 2 juniorit   E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
 16.00–17.00 Skene KO lapset 7–12 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanni sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.00–17.00 Skene KO  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
 13.15–14.45 Skene KO juniorit 13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Jyri sali 4 Lue lisää
 15.00–16.30 Skene KO juniorit 13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pauliina sali 4 Lue lisää
 16.45–18.15 Skene KO  30+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pauliina sali 4 Lue lisää
 18.30–20.00 Skene KO  30+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Jemina sali 4 Lue lisää
Sivun alkuun

Muodostelmaryhmät sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 13.00–15.00 PA junnumuokka  11–14 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanni Järveläinen ja Netta Rekomaa. 
Useita Opettajia sali 3 Lue lisää
 17.00–19.00 Team M  15+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
 19.00–21.00 PA muokka  15+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanni Järveläinen ja Netta Rekomaa. 
Useita Opettajia sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Muodostelmaryhmät sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–18.00 Team F  15+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Jari sali 5 Lue lisää
Sivun alkuun