Kevätkausi 2020: 7.1. - 22.5.2020Tunteja ei pidetä pääsiäisenä to 9.4. - ma 13.4., vappuna to 30.4. - pe 1.5. eikä helatorstaina 21.5. Lisäksi hiihtolomaviikolla su 16.2. - la 22.2. pidetään vain 16+, 30+, 60+ -ikäryhmien tunnit sekä ikärajattomat tunnit.

Viikkotunnit tiistai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.30–16.30 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Commercial   alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. Tämä tunti soveltuu hyvin myös 30+ ikäisille. 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Street  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Happy Hour  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 7.1. - 11.2. sijaisena Peter Pihlström. 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Commercial Heels  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Contemporary Jazz Drop-In  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sarppa sali 4 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Anu sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Broadway Jazz  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! 7.1. - 11.2. sijaisena Peter Pihlström. 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sarppa sali 1 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Commercial  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 2 Ilmoittaudu
 20.15–21.30 Power Stretch  16+  J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! 7.1. - 11.2. sijaisena Peter Pihlström. 
Marco sali 3 Ilmoittaudu
 20.30–21.30 Commercial Heels  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Nora sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.45–16.45 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 4 Ilmoittaudu
 16.15–17.00 Skene avoin  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Elina sali 3 Ilmoittaudu
 16.15–17.30 Lyrical Jazz  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! 24.3. - 19.5. sijaisena Laura Heiskanen. 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 16.45–17.45 Klassinen Floor Barre  16+ avoin taso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 16.45–17.45 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 4 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Skene avoin  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Elina sali 3 Ilmoittaudu
 17.30–19.00 Contemporary Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
  ! 24.3. - 19.5. sijaisena Laura Heiskanen. 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 17.45–19.00 Baletti  16+ alkeisjatko J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Easy Latin  30+ alkeet L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! 7.1. ja 14.1. sijaisena Mira Ravald. 
Marko sali 6 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 18.45–19.45 Boys Club  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Lasse sali 4 Ilmoittaudu
 18.45–19.45 Latino Show  30+ alkeisjatko J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 7.1. ja 14.1. sijaisena Mira Ravald. 
Marko sali 6 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Lyrical Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 24.3. - 19.5. sijaisena Laura Heiskanen. 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.15 Baletti  16+ alkeet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Aino sali 3 Ilmoittaudu
 19.45–20.45 Commercial Drop-In  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmin sali 4 Ilmoittaudu
 19.45–20.45 Latino Show  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 7.1. ja 14.1. sijaisena Mira Ravald. 
Marko sali 6 Ilmoittaudu
 20.00–21.30 Contemporary Jazz  16+ edistyneet A2 Hintaryhmä A2
90 min
  ! 24.3. - 19.5. sijaisena Laura Heiskanen. 
Jari sali 1 Ilmoittaudu
 20.15–21.15 Kehonhuolto  16+  J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Fatima sali 2 Ilmoittaudu
 20.45–21.45 Commercial Heels Drop-In  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmin sali 4 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 16.30–17.45 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Street & Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Street & Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Commercial  13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.30–18.00 Show Junnut 3 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
 16.45–17.45 SkidiSKO  6–8 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sarppa sali 4 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 17.00–18.30 Skene Junnut KO  13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Aki sali 5 Lue lisää
 17.45–18.45 Show Junnut 2 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Lasse sali 4 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 19.30–20.30 Street Junnut 2 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanna sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun