Kevätkausi 2020: 7.1. - 22.5.2020Tunteja ei pidetä pääsiäisenä to 9.4. - ma 13.4., vappuna to 30.4. - pe 1.5. eikä helatorstaina 21.5. Lisäksi hiihtolomaviikolla su 16.2. - la 22.2. pidetään vain 16+, 30+, 60+ -ikäryhmien tunnit sekä ikärajattomat tunnit.

Viikkotunnit sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.30–17.45 Contemporary Jazz  13+ keskitaso/edistyneet J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 18.00–19.15 Lyrical Jazz  30+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 14.45–15.30 Street  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 15.30–16.15 Street & Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 15.30–16.30 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Silja sali 4 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Commercial  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Silja sali 4 Ilmoittaudu
 17.15–18.45 Lyrical Jazz  30+ keskitaso A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Jari sali 5 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Contemporary Jazz  13+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Silja sali 3 Ilmoittaudu
 17.30–18.30 Commercial  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sebastian sali 4 Ilmoittaudu
 18.30–19.45 Contemporary Jazz  13+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Kevätkauden 2020 uusi tunti. 
Silja sali 3 Ilmoittaudu
 18.30–20.00 Commercial  16+ edistyneet A2 Hintaryhmä A2
90 min
 
Sebastian sali 4 Ilmoittaudu
 18.45–20.00 Stretching    J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! Ikärajattomien tuntien suositusalaikä on 13 v. Tämä tunti soveltuu hyvin myös 30+ ikäisille. 
Jari sali 2 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Commercial Heels  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sebastian sali 4 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 14.30–16.30 Show Junnut 3 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Tunnin opettajina Mindy Lindblom ja Aura Mikkonen. 
Useita Opettajia sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.00–17.00 Skene KO  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
 13.30–15.30 Skene Lapset KO  9–12 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pauliina sali 3 Lue lisää
 14.00–15.30 Skene Junnut KO  13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Leo sali 4 Lue lisää
 15.45–17.15 Skene Junnut KO  13–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pauliina sali 3 Lue lisää
 16.15–17.15 SkidiSKO  6–8 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Netta sali 2 Lue lisää
 16.15–17.15 Show Junnut 2 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanni sali 5 Lue lisää
 17.15–19.15 Show Junnut 1 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanni Järveläinen ja Netta Rekomaa. 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
Sivun alkuun

Muodostelmaryhmät sunnuntai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 18.30–20.30 Team M  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Mindy sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun

Muodostelmaryhmät sunnuntai Helsinki

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 13.00–15.00 Apollo 20  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Lasse Lipponen ja Katri Miettinen. 
Useita Opettajia sali 5 Lue lisää
 19.15–21.15 Team X  16+  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! Opettajina Sanni Järveläinen ja Netta Rekomaa. 
Useita Opettajia sali 1 Lue lisää
Sivun alkuun