Kevätkausi 2020: 7.1. - 22.5.2020Tunteja ei pidetä pääsiäisenä to 9.4. - ma 13.4., vappuna to 30.4. - pe 1.5. eikä helatorstaina 21.5. Lisäksi hiihtolomaviikolla su 16.2. - la 22.2. pidetään vain 16+, 30+, 60+ -ikäryhmien tunnit sekä ikärajattomat tunnit.

Viikkotunnit torstai Espoo

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 15.15–16.15 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmir sali 2 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Commercial  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmir sali 2 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 Street  10–12 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! Kaksikielinen tunti / en tvåspråkig timme. 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Street  13–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Jasmir sali 2 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Street & Show barn  5–6 år  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Timmen hålls på svenska. 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 17.30–18.15 Show  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 4 Ilmoittaudu
 18.00–19.00 Lyrical Jazz  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 26.3. - 21.5. sijaisena Kristina Norri. 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Street & Show barn  7–9 år  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Timmen hålls på svenska. 
Emmi sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Noora sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 4 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 HipHop Happy Hour  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Ville sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Lyrical Jazz  16+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 26.3. - 21.5. sijaisena Kristina Norri. 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  16+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Emmi sali 4 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Street  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Ville sali 2 Ilmoittaudu
 20.00–21.15 Contemporary Jazz Drop-In  16+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Noora sali 1 Ilmoittaudu
 20.00–21.15 Contemporary Jazz  30+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
  ! 26.3. - 21.5. sijaisena Kristina Norri. 
Jari sali 3 Ilmoittaudu
 16.30–17.30 SkidiSKO  6–8 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Netta sali 4 Lue lisää
 16.30–18.00 Show Junnut 3 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
  ! 26.3. - 21.5. opettajana Aura Mikkonen. 
Jari sali 3 Lue lisää
Sivun alkuun