Kevätkausi 2020: 7.1. - 22.5.2020Tunteja ei pidetä pääsiäisenä to 9.4. - ma 13.4., vappuna to 30.4. - pe 1.5. eikä helatorstaina 21.5. Lisäksi hiihtolomaviikolla su 16.2. - la 22.2. pidetään vain 16+, 30+, 60+ -ikäryhmien tunnit sekä ikärajattomat tunnit.

Viikkotunnit maanantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Show  10–15 v. alkeisjatko J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
  ! Kevätkauden 2020 uusi tunti. 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Street  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Street  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Latino Show  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Latino Show  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Juha sali 1 Ilmoittaudu
 19.45–20.45 Show Jazz  13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Netta sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit tiistai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 16.30–17.45 Show Jazz  13–15 v. keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Street & Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 17.45–18.30 Street & Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Show  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sanna sali 1 Ilmoittaudu
 18.30–19.30 Commercial  13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veera sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit keskiviikko Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.00–17.00 Boys Club  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 1 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 17.00–17.45 Boys Club  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Pasi sali 1 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Street  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 17.45–18.45 Boys Club  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Pasi sali 1 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Show Jazz  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Show Jazz  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Sarppa sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit torstai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 16.15–17.15 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.00 Show  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Street   13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 18.00–18.45 Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 18.15–19.00 Street  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 18.45–19.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 19.00–20.00 Street  30+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
 19.30–20.30 Show Jazz  13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 20.00–21.00 Street  30+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Hanna sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit perjantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 16.15–17.15 Street  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
 17.00–18.15 Show Jazz  13+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Riku sali 2 Ilmoittaudu
 17.15–18.15 Street  10–12 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.15 Commercial  13+ keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Veeti sali 1 Ilmoittaudu
 18.15–19.30 Lyrical Jazz  13+ keskitaso J2 Hintaryhmä J2
75 min
 
Riku sali 2 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Viikkotunnit lauantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 10.15–11.00 Show  3–4 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 11.00–11.45 Show  5–6 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 11.30–12.30 Commercial  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 1.2. - 28.3. sijaisena Rania Oubajja 
Silja sali 1 Ilmoittaudu
 11.45–12.30 Show  7–9 v.  L1 Hintaryhmä L1
45 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 12.30–13.30 Contemporary Jazz  13+ alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
  ! 1.2. - 28.3. sijaisena Rania Oubajja 
Silja sali 1 Ilmoittaudu
 12.30–13.30 Show  10–15 v. alkeet J1 Hintaryhmä J1
60 min
 
Laura sali 2 Ilmoittaudu
 13.30–14.30 Commercial  10–15 v. keskitaso J1 Hintaryhmä J1
60 min
  !  Kevätkauden 2020 uusi tunti. 1.2. - 28.3. sijaisena Rania Oubajja. 
Silja sali 1 Ilmoittaudu
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat maanantai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 18.45–19.45 SkidiSKO  6–8 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Netta sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat tiistai Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 19.30–20.30 Street Junnut 2 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sanna sali 2 Lue lisää
Sivun alkuun

Koulutusohjelmat keskiviikko Vantaa

   tilaa   täynnä 
 KellonaikaTuntiArvoOpettajaSali 
 18.00–19.00 SkidiSKO  6–8 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Sarppa sali 2 Lue lisää
 18.45–19.45 Street Junnut 1 KO  12–15 v.  E1 Hintaryhmä E1
Erikoiskoulutusohjelmat
 
Pasi sali 1 Lue lisää
Sivun alkuun